Rejestruje prace opublikowane od 1971 roku do 2017 roku.

Zapytanie: STĘPIŃSKI M
Liczba odnalezionych rekordów: 45

Jeśli nie działa link, proszę zgłosić tutaj.

Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Nowe wyszukiwanie
1/45
Autorzy: Stępiński M, Rafałowicz S.
Model pracy w zespołach amatorskich
Asystent Trenera 2016 (2(15)) , 12-18 ; il.
p-ISSN: 2300-9403

Słowa kluczowe: ; ; ; ; ;

2/45
Autorzy: Stępiński M.
The reporting of the journalists of "Raz, Dwa, Trzy" at the Plympic Games in Berlin in 1936
Central European Journal of Sport Sciences and Medicine 2016 : 15 (3) , 43-54 ; bibliogr. 63 poz.
p-ISSN: 2300-9705

Słowa kluczowe: ; ; ; ; ; ; ;
Adres url:

3/45
German gymnastics association (Deutsche Turnerschaft) in relation to sport movement in Germany before the world war I

Adres url:

4/45
Autorzy: Paluszek K, Stępiński M.
Gry w przewadze jako skuteczny środek nauczania piłki nożnej
Asystent Trenera 2015 (3(10)) , 10-16 ; il.

Słowa kluczowe: ; ; ; ;

5/45
Autorzy: Stępień-Słodowska M, Ficek K, Kaczmarczyk M, Maciejewska-Karłowska A, Sawczuk M, Leońska-Duniec A, Stępiński M, Ziętek P, Król P, Chudecka M, Cięszczyk P.
The Variants Within the COL5A1 Gene are Associated with Reduced Risk of Anterior Cruciate Ligament Injury in Skiers
Journal of Human Kinetics 2015 : 45 , 103-111 ; 3 tab., bibliogr. 31 poz.
p-ISSN: 1640-5544

Słowa kluczowe: ; ; ; ; ; ;
Adres url:

6/45
Jak uczyć zawodnikó tiki-taki?
Asystent Trenera 2014 (6(5)) , 6-9 ; 5 rys.

7/45
KAT (Kieszonkowy Asystent Trenera) - gry doskonalące atak pozycyjny
Piłka Nożna - Trening : kwartalnik metodyczno-szkoleniowy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej 2014 (22) , 3-12 ; 2 ryc., 7 rys.

8/45
Autorzy: Stępiński M, Juszczak G.
Gry w nauczaniu piłki nożnej halowej
Piłka Nożna - Trening : kwartalnik metodyczno-szkoleniowy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej 2013 (17) , 28-35 ; 13 rys.

9/45
Kieszonkowy asystent trenera. Gry na utrzymanie piłki
Piłka Nożna - Trening : kwartalnik metodyczno-szkoleniowy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej 2013 (18) , 2-8 ; 11 rys., 1 tab.

10/45
Autorzy: Stępiński M, Paluszek K.
Przejście z "ataku do obrony" i "z obrony do ataku" we współczesnej piłce nożnej
Trener 2012 (3 Wkładka metodyczno-szkoleniowa nr 42) , I-XII ; 12 ryc., bibliogr. 8 poz.
p-ISSN: 1233-2968

11/45
Przejście z ataku do obrony we współczesnej piłce nożnej
Piłka Nożna - Trening : kwartalnik metodyczno-szkoleniowy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej 2012 (13) , 2-10 ; 17 ryc.

Słowa kluczowe: ; ; ; ; ; ; ; ; ;

12/45
Ustawienie 1-4-3-3 - przejście z obrony do ataku (cz.3)

Gra 1x1 we współczesnej piłce nożnej - w bronieniu
Trener 2011 (2) , 14-19 ; 14 ryc., bibliogr. 3 poz.

16/45
Gra 1x1 we współczesnej piłce nożnej - w bronieniu (2)
Trener 2011 (3) , 14-17 ; 29 ryc., bibliogr. 3 poz.

17/45
Metoda "Life Kinetik" w futbolu
Trener 2011 (6) , 12-17 ; 3 fot., 11 ryc.

18/45
Przejście z ataku do obrony i odwrotnie
Trener 2011 (5) , 10-14 ; 2 fot., 7 ryc.

19/45
Raport z Międzynarodowego Kongresu Trenerów w Bochum

20/45
Ustawienie taktyczne 1-4-2-2-2 (np. Copa Sao Paulo Junior 2011)

21/45
Zasady postępowania w przypadku kontuzji i urazów - pierwsza pomoc
Piłka Nożna - Trening : kwartalnik metodyczno-szkoleniowy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej 2010 (Wydanie specjalne) , 16-20 ; 1 fot.

26/45
Środki doskonalące taktykę w systemie 4-4-2 wg Chorwackiej Federacji Piłki Nożnej (HNS)

Szkolenie dzieci U-7 we Francji
Piłka Nożna - Trening : kwartalnik metodyczno-szkoleniowy Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej 2009 (1) , 33-37 ; 7 rys., 3 wykr.

Autorzy: Cięszczyk P, Stępiński M.
W jaki sposób proces doboru wstępnego do piłki nożnej różnicuje kandydatów na tle innych dyscyplin sportowych i osób nietrenujących
Antropomotoryka 2007 : 17 (37) , 83-94 ; 4 ryc., 2 tab., bibliogr. 23 poz., streszcz., sum.
p-ISSN: 1731-0652

35/45
Analiza działań obronnych podczas rzutów rożnych drużyn Idea Ekstraklasy w sezonie 2004/2005
Trener 2006 (5) , 8-11 ; 6 ryc., bibliogr. 18 poz.

36/45
Autorzy: Stępiński M, Janiszyn C, Rykaczewski A.
Footbag i jego odmiany jako forma uatrakcyjnienia treningu piłkarskiego
Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Prace Instytutu Kultury Fizycznej 2006 (21) , 101-103 ; bibliogr.3 poz.sum

Adres url:

37/45
Autorzy: Stępiński M, Dębicka J.
Porównanie czasu reakcji kończyną dolną i górną piłkarzy nożnych i osób nietrenujących
Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego. Prace Instytutu Kultury Fizycznej 2006 (21) , 129-134 ; 2 tab.bibliogr.13 poz.sum

Słowa kluczowe: ; ; ;
Adres url:

38/45
Autorzy: Stępiński M, Eider J.
Porównanie poziomu zdolności szybkiej reakcji u piłkarzy nożnych i osób nietrenujących w różnym wieku

Pojęcie pressingu we współczesnej piłce nożnej
Trener 2005 (2) , 24-29 ; 15 ryc., bibliogr. 6 poz.

41/45
Poziom sprawności technicznej młodych piłkarzy w świetle wyników baterii testów Niemieckiego Związku Połki Nożnej
Sport Wyczynowy 2004 (5-6) , 30-36 ; 6 ryc.4 tab.1 przyp.bibliogr.14 poz
p-ISSN: 0239-4405

42/45
Footbag i jego odmiany jako forma doskonalenia koordynacyjnych zdolności motorycznych oraz techniki w piłce nożnej
Trener 2003 (4) , 20-22 ; 1 ryc.bibliogr.22 poz

43/45
Odmiany piłki nożnej
Trener 2003 (3) , 10-14

44/45
Analiza zawartości stron internetowych na temat szkolenia w piłce nożnej
Trener 2002 (2) , 33-35 ; 3 tab., bibliogr. 7 poz.

45/45
Zagraniczne propozycje oceny sprawności specjalnej piłkaży nożnych
Trener 2002 (4) , 25-31 ; 6 ryc.10 tab. bibliogr. 14 poz

Wyświetl ponownie stosując format:
Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna AWF w Poznaniu